Formy płatności

Płatności

Dbając o wygodę naszych Klientów, udostępniamy szeroki wybór płatności za zakupiony towar. Poniżej przedstawiamy dostępne opcje w naszym sklepie. Na wpłatę czekamy do 7 dni od daty złożenia zamówienia.

PRZELEW TRADYCYJNY  

przelewVictorCommerce Sp. z o.o. Sp. k. 
Ul. Kopanina 54/56, 60-105 Poznań
Numer konta: 17 1140 2004 0000 3802 7740 8995 

 

PRZELEWY24 

Przelewy24  (KARTA PŁATNICZA/KREDYTOWA, PRZELEWY ELEKTRONICZNE) to system płatności internetowej, który pozwala na dokonanie błyskawicznego przelewu w sieci. System ten spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa: PCI Complient i McAffe Secure. Jeżeli wybiorą Państwo ten rodzaj płatności, zapłaty za zakupiony towar należy dokonać od razu w procesie zakupowym. W przeciwnym razie system automatycznie anuluje Państwa zamówienie. Aby powrócić do procesu zakupowego należy złożyć zamówienie ponownie np. poprzez wygenerowanie koszyka za pomocą linku dostępnego w zakładce ZAMÓWIENIA w profilu użytkownika.Wybierając tę formę płatności, prosimy o monitorowanie przesyłki.

ZA POBRANIEM

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera pod wskazanym adresem dostarczenia przesyłki. Wybierając tę formę płatności, prosimy o monitorowanie przesyłki. W przypadku nieotrzymania paczki w ciągu 4 dni od momentu złożenia zamówienia, prosimy o kontakt z nami.

 

Dzieło sztuki użytkowej

Od niemal stu lat projektuje się dla odbiorców raczej sejfy minimalistyczne, niezwracające za dużo uwagi, raczej dyskretne i pozbawione wszelkich dekoracji. Niektórzy mimo to wciąż cenią dawny kunszt rzemieślniczy polegający na zdobieniu tego typu przedmiotów użytkowych.

Właśnie dla tego wąskiego grona odbiorców projektuje się spersonalizowane zazwyczaj sejfy ekskluzywne, które są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Drewna czy skóry naturalnej, tak aby przypominały one Państwu moduły mebli. Często są one wykonywane w oparciu o indywidualny projekt klienta. Sporządzone dla klientów na wymiar, dzięki czemu mogą być dopasowane nie tylko do indywidualnych wymagań i oczekiwań, ale również do możliwości przestrzennych Państwa wnętrza.

Z jednej strony pełnią rolę praktyczną, zabezpieczając wartościowe przedmioty czy gotówkę. Z drugiej – stają się eleganckim i ekskluzywnym elementem wyposażenia wnętrz. To produkty z najwyższej półki – nowoczesne, funkcjonalne i luksusowe.

Ponadto wiele osób dostrzega również inne zastosowanie tego typu urządzeń. Sejfy idealnie nadają się bowiem do przechowywania ważnej dokumentacji. Przykładowo: aktów notarialnych, polis ubezpieczeniowych czy testamentów, projektów zawodowych i przedmiotów, z których korzystamy rzadko, ułatwiając szybkie ich zlokalizowanie w przypadku nagłej potrzeby.

Sejf, dawniej będący niemal formą ekstrawagancji, luksusu, dziś powoli staje się niezbędny w każdym mieszkaniu czy domu. Przed jego zakupem warto przyjrzeć się dokładnie poszczególnym parametrom, dostosowanym do naszych indywidualnych preferencji i potrzeb. Mógł będzie nam służyć przez długi czas, stanowiąc bardzo udaną inwestycję na lata.

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, polecamy Państwu zapoznanie się z naszym Blogiem.