Ceny towarów

Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego steelarto.pl są wyrażone w złotych polskich i podane są w wartościach brutto, uwzględniając podatek  23% VAT.  SteelArto zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.  Do ceny zamówienia sklepu doliczane są koszty transportu. Koszty wysyłki związane z zamówieniem zostaną podane podczas realizacji zamówienia.

Sprzedaż promocyjna oraz wyprzedaż obejmuje ograniczoną liczbę towarów i prowadzona jest do wyczerpania się zapasów towarów objętych tą formą sprzedaży.  Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu sklep@steelarto.pl.  Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy również na ewentualne sugestie, co do funkcjonowania naszego sklepu. Są one mile widziane i na pewno zostaną uwzględnione w jego dalszej działalności.